Влада Чернігівщини планує у 2018 році закуповувати соціальні послуги у громадських організацій

23 листопада представники “Клубу «Шанс»” взяли участь у засіданні робочої групи у м. Чернігів. Під час зустрічі учасники опрацювали проект обласної програми залучення організацій громадянського суспільства до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів на 2018-19 роки у Чернігівській області.

Одним із пунктів плану роботи стала презентація успішного досвіду Сумської області від Олексія Загребельного, який розповів про механізми побудови ефективної взаємодії між владою та громадськими організаціями.


Нагадаємо, що у Сумській області механізм закупівлі соціальних послуг у неурядових організацій діє з лютого 2017 року.
“Сьогодні багато говорили про важливість відпрацювання самого механізму взаємодії з профільними департаментами, про закупівлю соціальних послуг та про спроможність організацій загалом. Дякуємо колегам з “Клубу “Шанс” Олексію Загребельному та Андрію Букіну за візит, цінні поради та обмін досвідом” – повідомила Тетяна Ярошенко, регіональний координатор проекту “Забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу: від сервісів до адвокації” за підтримки БО “Всеукраїнська Мережа ЛЖВ”.

До послуг, які запропоновані в програмі та будуть надаватись за кошти місцевого бюджету, входить, зокрема, консультування та соціальний супровід ВІЛ-позитивних громадян. Розгляд програми планується на сесії обласної ради вже у грудні.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *