На Сумщині триває Європейський тиждень тестування

У жовтні 2017 року Сумський обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом закупив соціальні послуги у громадської організації “Клуб “Шанс”.

Згідно умов соцзамовлення до кінця 2017 року “Клуб Шанс” забезпечує консультування представників груп підвищеного ризику з питань профілактики ВІЛ-інфекції та інших соціально-небезпечних захворювань, а також тестує на ВІЛ та інші інфекції, які передаються статевим шляхом.

На сьогодні у межах замовлення Центру СНІДу “Клуб “Шанс” вже проводить консультації і асистоване тестування у Сумах та районних центрах області. Зокрема, наразі на базі мобільної амбулаторії послуги “Клубу Шанс” у Середино-Будському районі отримали 73 людини і 85 – у Сумах/ Серед них у трьох виявили гепатит В, у 58 – гепатит С. Ще у 18 – ВІЛ-інфекцію. З них на обліку в Центрі СНІДу вже перебувають 14 чоловік, а у чотирьох – первинні виявлення.

Найближчим часом консультування і тестування буде проводитися також у Ямпільському, Глухівському і Путивльському районі.

Нагадаємо, до п’ятниці, 24 листопада, триває Європейський тиждень тестування. Кожен може безкоштовно отримати консультацію і протестуватися на ВІЛ, гепатити В і С безпосередньо у “Клуб Шанс”.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *