Оголошення про конкурсні торги на закупівлю гуми для мобільної амбулаторії

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ (далі – „Оголошення”)   Сумська обласна громадська організація «Клуб «Шанс» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю гуми для мобільної амбулаторії СОГО «Клуб «Шанс» (автобусу Богдан 2007 року випуску).  

Read more

Соціальна робота на практиці: можливості для студентів

Вже з нового навчального року студенти, що навчаються у Сумському державному університеті на спеціальностях “Психологія”, “Менеджер соціокультурної діяльності” та “Соціальна робота”, зможуть проходити практику в громадській організації “Клуб Шанс”. Найстарші студенти цих спеціальностей  – третьокурсники.

Read more

10 міфів про медичну реформу

Останнім часом поширюється багато міфів та “страшилок” про медичну реформу в Україні. Ми зібрали 10 найпопулярніших та написали правду про зміни, які відбудуться з українською системою охорони здоров’я, після того, як парламент ухвалить урядові законопроекти.

Read more

Медреформа: що зміниться на краще

У лікарні однієї з областей України сім хірургів виконують 100 операцій на рік. Тобто один хірург — 15 хірургічних втручань! Ви хочете, щоб ваші діти оперувалися у такого лікаря? Про це та багато іншого говорили на

Read more

Таня Купер: Лікарі на місцях або звикли працювати за старими законами, або бояться, або ж їм все одно

Збирати історії паліативних пацієнтів на Сумщині у рамках дослідження доступності знеболюючих лікарських засобів – з такою метою в обласний центр приїхала директорка Представництва Human Rights Watch в Україні Таня Купер. 30 травня у Сумах та

Read more