Оголошення про конкурсний відбір консультантів проекту

Громадська організація «Клуб «Шанс» оголошує про конкурсний відбір 3 (трьох) консультантів у проект «Забезпечення сталої відповіді на епідемії ТБ і ВІЛ/СНІДу: від сервісів до адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ».

В умовах скорочення обсягів фінансової та технічної допомоги міжнародних організацій, відсутності реальної фінансової підтримки з державного та місцевих бюджетів, недолугості місцевих політик щодо забезпечення впровадження медико-соціальних програм для ЛЖВ та уразливих груп виникають ризики нівелювання багаторічних зусиль НУО для запровадження ефективних стратегій протидії епідеміям.

У переважній більшості областей України склалася ситуація, яку на сьогодні можна назвати неоднозначною. З одного боку, у всіх без винятку областях на досить високому рівні впроваджуються медико-соціальні програми для ЛЖВ та уразливих груп. І з другого, здебільшого всі заяви державних посадовців обмежуються лише деклараціями підтримки та дотримання політики невтручання у роботу неурядових організацій, які працюють у сфері ВІЛ/СНІДу, відповідно місцеві програми з ВІЛ/ТБ/ВГС копіюють пункти державних програм, але виконуються в рамках фінансування профільних закладів охорони здоров’я.

Актуальність цієї ініціативи зумовлена необхідністю посилення впливу ВІЛ-сервісних НУО на регіональні політики у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, надання медико-соціальної допомоги хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію та коінфекцію ВІЛ/туберкульоз, профілактики цих захворювань та забезпечення надання цих послуг за рахунок бюджетних коштів.

ВІЛ-сервісні НУО мають зайняти лідерські позиції щодо ініціювання, розробки (внесення пропозицій), затвердження та реалізації місцевих політик, які забезпечать сталу відповідь на епідемії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

На конкурсній основі будуть відібрані консультанти, які здійснюватимуть експертний супровід регіональних адвокаційних ініціатив у Тернопільській, Хмельницькій, Донецькій (м. Краматорськ), Чернівецькій, Івано-Франківській областях.

Мета проекту – посилити вплив ВІЛ-сервісних НУО на регіональні політики у сфері протидії епідеміям туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу для забезпечення сталого розвитку та стабільної роботи діючих сервісів і програм в умовах зменшення фінансування з боку міжнародних донорів.

Спеціалізація консультантів:

 • Консультант із питань інституалізації сервісів та програм у роботу державних закладів та установ.
 • Консультант із питань впровадження механізму соціального замовлення.
 • Консультант із питань аналізу місцевих бюджетів.

Загальні обов’язки консультантів:

 • Участь у розробці та затвердженні місцевих політик, що передбачають залучення ресурсів місцевих бюджетів фінансове забезпечення сталості цих послуг навіть в умовах відсутності фінансування цих послуг за кошти ГФ.
 • Консультативна та технічна допомога у розробці проектів нормативно-правових документів, підготовці пропозицій і обґрунтувань для внесення змін у регіональні програми соціального спрямування.
 • Участь у підготовці та проведенні адвокаційних заходів із особами, що приймають рішення.
 • Здійснення менторингових візитів у регіони, охоплені діяльністю проекту.
 • Участь в оцінці проміжних та фінальних результатів впровадження регіональних адвокаційних ініціатив.
 • Виконання інших завдань, відповідно до спеціалізації кожного з консультантів.

Загальні вимоги до кандидата:

 • Наявність успішного практичного досвідy адвокації у соціально-медичній сфері, зокрема протидії соціально небезпечним захворюванням в Україні.
 • Відданість справі боротьби з ВІЛ/СНІДом та високий рівень мотивації до роботи.
 • Досвід роботи з державними установами, відомствами, закладами охорони здоров’я та громадськими організаціями.
 • Досвід аналітичної діяльності.
 • Готовність до поїздок.

Наявність реєстрації у якості ФОП буде перевагою під час конкурсного відбору.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно:

 1. Надати резюме.
 2. Написати мотиваційний лист, у якому вказати попередній досвід втілення аналогічних проектів, приклади та досягнуті результати співпраці з місцевою владою.

Резюме та мотиваційний лист надсилати на електронну поштуhellakarpenko@gmail.com (у темі листа обов’язково вказати специалізацію консультанта)

Кінцева дата подання заявки на участь в конкурсі –  3 лютого 2017 року о 17.00.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 7 лютого 2017 року.

З усіх питань прохання звертатися до інформаційного менеджера проекту Карпенко Ольги –

050 922 11 39, hellakarpenko@gmail.com

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *