Професіоналізм та комплексність: відбувся навчавльний тренінг для соціальних працівників

19 січня було проведене  навчання для соціальних працівників громадської організації «Клуб «Шанс». Профілактична робота, яку будуть здійснювати ці фахівці, проводиться серед представників однієї з найбільш уразливих груп – споживачі ін’єкційних наркотиків. Під час заходу учасники отримали нові знання та необхідні навички для проведення асистованого тестування на ВІЛ та гепатит С клієнтів проекту зменшення шкоди від вживання наркотиків.

«Ми намагаємось покращити професійний рівень наших соціальних працівників і для цього залучаємо усі можливі ресурси: проводимо консультації, визначаємо оптимальні маршрути, розробляємо зручні для клієнтів графіки. Наша мета – забезпечити комплексне навчання для соціальних працівників, які працюють зі споживачами ін’єкційних наркотиків» – зазначила Олена Грищенко, керівник напрямку.

Нагадаємо, що програми зменшення шкоди запроваджені громадською організацією «Клуб «Шанс» в обласному центрі та 7 районах області.

За 2016 рік 1485 споживачів ін’єкційних наркотиків отримали комплексні послуги з них 1084 пройшли тестування на ВІЛ і 222 на гепатит С.

Свою діяльність у профілактичному напрямку серед СІН «Клуб «Шанс» реалізує в рамках Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу у 2014-18 роках за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *