Лідерів неурядових організацій Сумщини запрошують на тренінг із соціальної підзвітності

Соціальна підзвітність

Громадська організація «Клуб «Шанс» у партнерстві з громадською організацією «Інститут аналітики та адвокації» (м. Полтава), за фінансової підтримки управління інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Сумської ОДА та Міжнародного фонду «Відродження» оголошує про проведення конкурсу на участь у дводенному тренінгу для лідерів НУО Сумської області на тему «Соціальна підзвітність: поняття, продукти та переваги впровадження».
Тренінг відбуватиметься у Сумах із 21 по 22 червня. Його основні завдання:

1. Ознайомити представників неурядових організацій із концепцією взаємодії місцевої влади та громадськості на засадах соціальної підзвітності.

2. Надати інформацію щодо системи органів влади та участі НУО у розробці й прийнятті місцевих цільових програм.

3. Сформувати навички аналізу місцевих бюджетів та контролю за використанням міцевих ресурсів.

4. Сформувати навички розробки та проведення регіональних адвокаційних кампаній з метою вирішення нагальних проблем громади.

5. Відпрацювати навички взаємодії з посадовцями та депутатами.

До проведення занять будуть залучені експерти, що мають успішний досвід впровадження механізмів громадського контролю на засадах соціальної підзвітності.
Організатори забезпечать учасників роздатковими матеріалами, харчуванням, а також відшкодують витрати на проїзд та забезпечать проживання для гостей з інших міст Сумської області.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися за формою за посиланням: http://goo.gl/forms/V3AYFP3c05tnr1q53

Відбір учасників здійснюватиметься на умовах конкурсу. Переможцям додатково повідомлять про місце проведення тренінгу та іншу корисну інформацію.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *