ГОЛОСУВАННЯ ЗА КАНДИДАТА ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДУ

Станом на 23:59 12 вересня 2018 року на дві електронні адреси: hellakarpenko@gmail.com  та info.freezone.ukraine@gmail.com  надійшло три листи від трьох кандидатів до ротації члена Національної ради:
 • Загребельний Олексій Семенович;
 • Сорокін Олексій Володимирович;
 • Капацин Олег Олександрович.
  У зв’язку з появою додаткової зайнятості Капацин О. О. зняв власну кандидатуру та поінформував про це членів ініціативної групи у електронному листі.

  Після попереднього відбору кандидатів для остаточного визначення переможця, який буде делегований до участі у ротації члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника спільноти ув’язнених та звільнених оголошується голосування.

  Для того аби проголосувати представники спільноти ув’язнених та звільнених мають заповнити бюлетень (доступний для завантаження за посиланням https://drive.google.com/file/d/1nVkFkdaKGi_RRJqA4jvmR23XN1jXHBZw/view?usp=sharing) тим самим віддати голос за одного з претендентів. Скан копію заповненого бюлетеня надсилати на дві електронні адреси: hellakarpenko@gmail.com  та info.freezone.ukraine@gmail.com  та/або оригінал бюлетеня надсилати на поштову адресу: м. Суми, вул. Воскресенська, 10, з поміткою «голосування за кандидата в члени Національної ради») до 18:00 18 вересня 2018 року.

  Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені ініціативною групою не пізніше 19 вересня 2018 року.

  Деталі та критерії відбору кандидатів  https://drive.google.com/drive/folders/16QE3zZvEicYZIDVWcysKvRP97NezjlZW?usp=sharin

  З інформацією про кандидатів можна ознайомитись за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1t3Kf7IcZriRpDbV5CV9_OrREd9PZqlkP?usp=sharing

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *