У Сумах обговорили, як посилити участь людей поважного віку в розвитку громади

Будуючи демократичну спільноту, створюючи інструменти залучення та впливу, на жаль, не всі з яких є доступними і зрозумілими для користувачів. Такий результат може бути викликаний низкою причин – фінансами, відсутністю компетенцій користувачів. Проте, тенденція недоступності таких сервісів та інструментів для людей поважного віку зберігається і зараз. Саме тому сьогодні, 24 травня, у Сумах пройшов захід, який присвятили обговоренню посилення участі людей поважного віку в процесах прийняття рішень та розвитку громади.

Основними темами заходу стали комунікація людей поважного віку та органів місцевого самоврядування, сучасні інструменти взаємодії з владою та кроки для покращення ситуації, яка склалася.

Люди поважного віку це величезний ресурс для розвитку України та, зокрема, Сумщини. Вони можуть передавати свій досвід та інформацію, ставати експертами у своїй громаді. Тож сьогодні ми говоримо про покращення рівня комунікації між людьми поважного віку та органами місцевого самоврядування для залучення більшої кількості людей поважного віку до життя громади та розбудови громадянського суспільства, – говорить Олексій Загребельний, керівник СОГО “Клуб “Шанс”.

До слова, на заході представили результати аналізу громадської думки серед людей похилого віку. За цими даними встановили, що 83% опитаних хочуть брати участь у житті громади.

Також, сьогодні презентували курс-практикум “Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку”. Саме він допоможе літнім людям ідентифікувати себе як важливу частину міста, громади та суспільства, передати власний громадянський досвід молодшому поколінню.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *