ТЕРМІН ПОДАННЯ НА КОНКУРСНІ ТОРГИ НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ З ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ У ПОЛТАВІ, ЛЬВОВІ ТА ІНШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ ПРОДОВЖЕНО

Сумська обласна громадська організація «Клуб «Шанс» (далі – «Організатор») оголошує проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з організації заходів у місті Полтава.

Предмет закупівлі: матеріально – технічний супровід заходів.

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для виконання угоди «Від прецедентів до сталих практик: мобілізація спільнот, доступ до лікування, сталість послуг»угода про надання гранту 040-GF-18, що фінансується БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт, послуг

Назва

Кількість

1

Надати комерційну пропозицію, щодо проведення заходів: тренінгів, семінарів тазустрічей, а саме

загальна кількість учасників на весь період 130 осіб

 • проведення однієї 1-денної та однієї 2-денної робочої зустрічі

по 22 / 24особи

 • проведення двох 2-деннихтренінгів

по 24 особи

 • проведення одного 3-денного заходу

по 24 особи

 • проведення одного 1-денного семінару

по 12 осіб

Термін постачання товарів, виконання робіт, надання послуг з 01.03.2018 – 31.12.2018 року

Очікуваний результат робіт та послуг

Отримання послуг з матеріально-технічного супроводу заходів. Підписання угоди.

Під матеріально-технічним супроводом заходів замовник має на увазі надання послуг, що включають, але не обмежуються:

 1. Підбором та підготовкою місця проведення заходів відповідно до вказаного бюджету та потреб Замовника;
 2. Запрошення учасників (телефон/факс/пошта/e-mail), попередній контакт з учасниками з метою підтвердження їх присутності, бронювання готелів, замовлення харчування для учасників, логістика проїзду учасників, замовлення квитків.
 3. Щоденний супровід заходу, а саме:
 • перевірка умов проживання в готелі: кондиціонування, опалення, санітарно-гігієнічні умови;
 • перевірка придатності конференц-зали до проведення заходу, розстановка стільців/столів та іншого обладнання;
 • поселення учасників відповідно до запланованого графіку заїзду;
 • щоденна реєстрація учасників;
 • внесення змін до плану харчування учасників у відповідності до змін у заході;
 • логістика та відшкодування вартості проїзду учасників;
 • збір інформації про учасників та необхідних документів на вимогу Замовника;
 • кейтеринг, кава – пауза для учасників заходу.

4. Матеріальним забезпеченням (наданням обладнання для заходів):

 • канцелярське приладдя;
 • матеріально-технічне забезпечення, в тому числі друк матеріалів (можливість друку та доставки у неробочі дні та вихідні);
 • забезпечення всіх етапів заходу необхідною кількістю канцелярського приладдя (для організаторів, учасників, тренерів);
 • підготовка презентаційних матеріалів, підготовка роздаткових матеріалів;
 • надання обладнання для заходів (мультимедійні проектори, комп’ютери/ноутбуки, принтери, фліпчарти, технічна підтримка тощо).

Зверніть увагу! У відповідності до положень п. 26 підрозділу 2, розділу ХХ Податкового кодексу України: звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону. Порядок здійснення таких операцій визначається Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання ввезення на митну територію України товарів і постачання на митній території України товарів та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів) Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні» від 17 квітня 2013 р. N 284.

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послугкваліфікаційні вимоги до постачальника товарів

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Цінова пропозиція.

Додаток №до Тендерної пропозиції

Пропозиція має містити інформацію щодо забезпечення харчуванням (орієнтовний перелік меню: вартість стандартної кава-паузи, вартість посиленої кава-паузи, орієнтовний перелік меню наведено у Додатку №1), наповнення, вартість та вихід мають бути незмінними на весь термін дії договору (окрім зміни ціни в сторону зменшення).

Додаток №1 до Тендерної пропозиції

Інформація щодо вартості ресурсів, необхідних для забезпечення проведення заходів:

 • надання обладнання та оргтехніки;
 • канцтовари;
 • оренда конференц-залу.

Додаток №1 до Тендерної пропозиції

Оплата послуг здійснюється на умовах:

 • попередня оплата до 50-70% за домовленістю;

Тендерна пропозиція

 • розрахунок оплати по факту, після проведення заходу;
 • надання обов’язково оригіналівпервинних документів, що підтверджують фактичні витрати понесені Постачальником під час проведення заходу.

Відсоток комісійних витрат Постачальника за надання послуг повинен бути фіксованим на весь термін дії договору, можливість гнучкої системи нарахування відсотку комісійних в залежності від загального бюджету заходу (окрім зміни відсотка у сторону зменшення).

Тендерна пропозиція

Замовник не оплачує витрати (оплата проїзду, проживання, добові) на менеджера Постачальника під час проведення заходів по всій території України.

Тендерна пропозиція

Надання послуг – підбір та підготовка місця проведення заходу відповідно до потреб Замовника.

Тендерна пропозиція

За умовами закупівлі розрахунки за надані послуги будуть проводитись в безготівковий розрахунок.

Тендерна пропозиція

Інформація про організацію (назва організації, код ЄДРПОУ, адреса юридична та фактична організації, контактний телефон, е-mail., ПІБ керівника, назва банку в якому відкритий рахунок, номер рахунку та МФО банку).

Додаток №2 до Тендерної пропозиції інформаційна довідка

Підтвердження поінформованості про те, що послуги будуть закуповуватись за рахунок грантів проектів, операції із використання коштів яких звільняються від ПДВ згідно з законодавством. У зв’язку з чим, співпраця(укладення договору та виставляння рахунків) буде здійснюватися без ПДВ.

Тендерна пропозиція

Право на здійснення підприємницької діяльності:

 • у тендері можуть брати участь юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які мають відповідні КВЕДИ на види діяльності, що передбачені предметом закупівлі, а саме КВЕД 82.30 Організування конгресів і торговельних виставок. Учасники, які подаються на конкурс, повинні знаходитися на загальній або на спрощеній системі оподаткування (3-ї групи).

Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

Для учасників – платників ПДВ – згода на обов’язкове проходження процедури звільнення від сплати ПДВ.

Тендерна пропозиція

Надати рекомендаційні листи та інформацію що підтверджує досвід роботи з організації заходів.

Тендерна пропозиція

Інформація про умови участі у тендері. Учасник згоден з умовами про обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг, кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів, та необхідні документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам (таблиця відповідності надання послуг з матеріально-технічного супроводу заходів у відповідності до опису надання послуг).

Додаток №3 до Тендерної пропозиції

Склад тендерної пропозиції:

Учасники повинні включати таку інформацію до тендерних пропозицій:

 1. Копія документів Заявника про державну реєстрацію та статус платника податків згідно із законодавством України.
 2. Тендерна пропозиція у формі Додатку 1 до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа, «прайс-листа», іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні (форма додається).
 3. Додаток № 2 до Тендерної пропозиції інформаційна довідка про організацію (форма додається).
 4. Додаток №3 до Тендерної пропозиції ознайомлення з умовами участі у тендері (форма додається).

Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище). Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Посадова особа Організатора/Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками (Дейнега Валентина Леонідівнаособа відповідальна за закупівлім. Сумипровулок Інститутський, 1/1., тел./факс. (0542) 775-007тел. (0542) 775-037, (0957953272; e-mailval.deynega@gmail.com).

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою, Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.
 2. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Всі документи та копії будь-яких документівщо включаються в тендерну пропозиціюмають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи, або якщо ФОП працює без печатки, тоді біля підпису керівника ставиться позначка «Б.П.». До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття конкурсних пропозицій.
 6. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією конкурсних пропозицій.
 7. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
 8. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним: 

 • учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/wpcontent/uploads/2017/03/Kodekspovedinkipostachalnikiv.pdf );
 • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна: Україна, індекс : 40022, місто Суми, провулок Інститутський, 1/1, 1 поверх.

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. З понеділка по п’ятницю за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: «23» лютого 2018 року, до 12 год.00 хв. за київським часом.

Усі додатки доступні для завантаження за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1eU0_jmZyBz8C239FvGM5eBEX9_08gOGh?usp=sharing

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ: «23» лютого 2018 року, о 15 год. 30 хв. за київським часомза адресою: м. Суми, пров. Інститутський, 1/1.

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

У разі необхідності роз’яснення положень оголошення Учасник може звернутись до Організатора непізніше ніж за 3 (три) робочі дні до закінчення строку подачі тендерних пропозицій.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у конкурсних пропозиціях, не більше ніж на 5 (п’ятькалендарних днів. Результати процедури закупівлі  буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів пропозицій поштою або електронною поштою.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *