Партнери

Міжнародний фонд «Відродження»


Міжнародний фонд “Відродження” є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джорджем Соросом.

54106

http://www.irf.ua/

 

Благодійна організація “Світло надії”


У 1999 році група активістів створила першу у м. Полтава групу самодопомоги для ВІЛ-інфікованих людей і зареєструвала свою роботу як Благодійна Асоціація допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД людям «Світло надії». Впродовж наступних років налагоджувала партнерські стосунки із ЛПЗ, державними структурами і позиціонувала себе як партнер, що бере на себе та виконує зобов’язання. За сприяння Організації саме Полтавщина обиралася у якості пілотної області для реалізації проектів за підтримки міжнародних структур. Наразі це одна із найкращих НУО України, яка продовжує розвиватися і має на меті надання широкого спектру соціальних послуг та створення умов для сталого функціонування системи громадського здоров’я на рівні кращих міжнародних практик.

logo

http://www.lightofhope.com.ua/

 

Всеукраїнська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом»


ВБО “Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ\СНІД” організація, створена ВІЛ-позитивними людьми у 2001 році з метою надання допомоги ЛЖВ. Мережа ЛЖВ – найбільша і найпотужніша організація, що представляє інтереси ВІЛ-позитивних українців.

risunok1

http://www.network.org.ua/

 

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»


Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (до листопада 2015 року Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні») є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними  партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими охоплено понад 250 000 найбільш уразливих груп населення, що є найвищим показником у Європі. 

aph_logo_ua

http://www.aph.org.ua/

 

 Міжнародний благодійний фонд «Фонд Вільяма Дж. Клінтона»


0_tn

https://www.clintonfoundation.org/

 

Сумська обласна державна адміністрація


1329816260

http://sm.gov.ua/uk/oda

 

Сумське обласне управління  охорони здоров’я


скачанные файлы